Belső ellenőr

Budapest Főváros Főpolgármesteri Hivatal Belső Ellenőrzési Osztálya határozatlan időre belső ellenőr munkatársat keres

Feladatok:

  • belső ellenőrzési feladatok elvégzése a vonatkozó jogszabályok, belső ellenőrzési standardok, módszertani útmutatók és a Belső Ellenőrzési Kézikönyvnek megfelelően,
  • tanácsadói jelentések készítése,
  • a belső kontrollrendszer működésének és jogszabályi megfelelésének vizsgálata, elemzése és értékelése,
  • szabályszerűségi, pénzügyi, rendszer- és teljesítményellenőrzések keretében gazdaságossági,
  • hatékonysági és eredményességi vizsgálatok elvégzése,
  • javaslattétel a belső kontrollrendszerek javítása, továbbfejlesztése érdekében,
  • ellenőrzési javaslatok végrehajtásának nyomon követése,
  • tevékenységhez kapcsolódó adminisztráció, dokumentumkezelés és nyilvántartás vezetése.

Elvárások:

  • magyar állampolgárság, büntetlen előélet, cselekvőképesség,
  • felsőfokú végzettség (közgazdasági vagy jogi vagy pénzügyi terület),
  • MS Office irodai alkalmazások felhasználói szintű ismerete,
  • analitikus gondolkodás, precíz munkavégzés, lényeglátás, stratégiai szemlélet,
  • kiváló problémamegoldó képesség, rendszer-, folyamat- és kontrollszemlélet, kockázatérzékenység,
  • jó kommunikációs készség (szóban és írásban egyaránt),
  • csapatban és önálló munkavégzésre való alkalmasság,
  • vagyonnyilatkozat tételi eljárás lefolytatása.

Előnyt jelent:

  • belső ellenőrzési gyakorlat költségvetési szervnél, gazdasági társaságnál,
  • az államháztartásról szóló 2011. évi CXCV. törvény 70. § (4) bekezdésében meghatározott engedély (regisztrált belső ellenőr) megléte,
  • mérlegképes könyvelői szakképesítés,
  • önkormányzati gazdálkodás ismerete,
  • támogatások felhasználásához kapcsolódó pénzügyi, projektmenedzsment gyakorlat,
  • közigazgatási alap, illetve szakvizsga megléte.

Amit kínálunk:

  • Illetmény és egyéb juttatások: a közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény, valamint a 65/2013. (IX. 18.) Főv. Kgy. rendelet előírásai alapján történik,
  • Kiemelkedő juttatási csomag,
  • Hibrid (irodai és otthoni) munkavégzés,
  • Határozatlan idejű közszolgálati jogviszony,
  • Stabil, családbarát munkahely.

Csatolandó iratok:

  • részletes szakmai önéletrajz,
  • a végzettséget, szakképesítést igazoló bizonyítványok másolata (ennek hiánya esetén a jelentkezés érvénytelennek tekintendő),
  • továbbá arra vonatkozó – aláírásával ellátott - nyilatkozata, hogy a benyújtott önéletrajzában és mellékleteiben foglalt személyes adatainak a kiválasztási eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez hozzájárul (ennek hiánya esetén a jelentkezés érvénytelennek tekintendő).
  • A csatolandó nyilatkozat és a vonatkozó adatkezelési tájékoztató megtalálható: E-Információszabadság oldalak (budapest.hu

Jelentkezési határidő: 2024. június 28.

Az állás betöltésének várható időpontja: a meghirdetett munkakör az elbírálást követően azonnal betölthető.

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő.

A munkavégzés helye:

Budapest Főváros Főpolgármesteri Hivatal, 1052 Budapest, Városház u. 9-11.

A jelentkezést a Főpolgármesteri Hivatal Humánerőforrás-menedzsment Főosztálya (1052 Budapest, Városház u. 9-11.) részére vagy a karrier@budapest.hu címre szíveskedjen eljuttatni.

A jelentkezésen kérjük feltüntetni: „belső ellenőr”.