Pénzügyi ügyintéző

Budapest Főváros Főpolgármesteri Hivatal Pénzügyi, Számviteli és Vagyonnyilvántartási Főosztálya határozott időre pénzügyi ügyintéző munkatársat keres

Feladatok:

a Pénzügyi, Számviteli és Vagyonnyilvántartási Főosztály Számlázási és Adóbevallási Osztály feladatkörébe tartozó szállító, vevő számlákkal (működés, beruházás, felújítás) kapcsolatos feladatok ellátása:

  • szerződések, szállítói, vevői számlák rögzítése,
  • analitikus nyilvántartások vezetése,
  • számlák kifizetésének előkészítése,
  • támogatásból megvalósuló feladatok nyilvántartása,
  • bérleti díjak számlázása, bevételek kezelése, egyeztetése,
  • pénzügyi egyeztetések végrehajtása.

Elvárások:

  • magyar állampolgárság, büntetlen előélet, cselekvőképesség,
  • felsőoktatásban szerzett gazdaságtudományi szakképzettség,
  • precíz, gyors, alapos munkavégzés,
  • nagyfokú önállóság és terhelhetőség, szakmai elkötelezettség, felelősségtudat,
  • jó kommunikációs készség,
  • pontosság, megbízhatóság,
  • koordinációs és szervezőkészség,
  • gyakorlatias gondolkodás,
  • MS Office programok – különösen Word és Excel – aktív, felhasználói szintű ismerete.

Előnyt jelent:

  • gazdasági területen szerzett több éves tapasztalat,
  • integrált pénzügyi rendszer ismerete (FORRÁS.NET),
  • mérlegképes könyvelői képesítés.

Amit kínálunk:

  • illetmény és egyéb juttatások: a közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény, valamint a 65/2013. (IX. 18.) Főv. Kgy. rendelet előírásai alapján történik,
  • kiemelkedő juttatási csomag,
  • stabil, családbarát munkahely,
  • hibrid (irodai és otthoni) munkavégzés lehetősége.

Csatolandó iratok:

  • részletes szakmai önéletrajz, valamint motivációs levél,
  • a végzettséget, szakképzettséget, szakképesítést igazoló bizonyítványok másolata (ennek hiánya esetén a jelentkezés érvénytelennek tekintendő),
  • szakmai gyakorlatot igazoló dokumentumok másolata,
  • továbbá arra vonatkozó – aláírásával ellátott - nyilatkozata, hogy a benyújtott önéletrajzában és mellékleteiben foglalt személyes adatainak a kiválasztási eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez hozzájárul (ennek hiánya esetén a jelentkezés érvénytelennek tekintendő).
  • A csatolandó nyilatkozat és a vonatkozó adatkezelési tájékoztató megtalálható: E-Információszabadság oldalak (budapest.hu)

Jelentkezési határidő: 2024. július 15.

A beérkezett jelentkezések folyamatosan kerülnek elbírálásra.

Az állás betöltésének várható időpontja: a meghirdetett munkakör az elbírálást követően azonnal betölthető.

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő.

A munkavégzés helye:

Budapest Főváros Főpolgármesteri Hivatal, 1052 Budapest, Városház u. 9-11.

A jelentkezést a Főpolgármesteri Hivatal Humánerőforrás-menedzsment Főosztálya (1052 Budapest, Városház u. 9-11.) részére vagy a karrier@budapest.hu címre szíveskedjen eljuttatni.

A jelentkezésen kérjük feltüntetni: pénzügyi ügyintéző.